
Audi A6 Limousine - 2.0 TDI ultra Automatic Sport Edition
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Bouwjaar | November 2016 |
| Kilometerstand | 265.184 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HT-972-D |
| Datum deel 1 | 29-11-2016 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | augustus 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.240 kg
Afmetingen (LxBxH): 493 x 187 x 146 cm
Wielbasis: 291 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Graag bellen of whats-appen op +31639793687 of +31614628652
Onze auto's worden aangeboden op basis van handelsprijzen
Handel bestemd voor export of B2B
Mail beantwoorden we niet!
Buiten kantoortijden gelieve niet te bellen
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























