
Audi A6 Limousine - 2.0 TFSI Business Edition Automaat 162km
Algemeen
| Prijs | € 12.299 |
| Bouwjaar | Maart 2012 |
| Kilometerstand | 162.835 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-TPS-7 |
| Datum deel 1 | 21-03-2012 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1540 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nette en goed onderhouden Audi A6 Limousine 2.0 TFSI Business Edition
Automaat
Trekhaak ]
162km Nap
Onderhoud boekjes aanwezig
Audi A6 Limousine 2.0 TFSI Business Edition Automaat 162km
- Kenteken: 59-TPS-7
- Merk: Audi
- Model: A6 Limousine
- APK tot: 26-02-2027
- Tellerstand: 162835 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CDN
- Vermogen: 132 kW / 180pk
- Ledig gewicht: 1540 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Deze auto nodigt u uit om plaats te nemen achter het sportstuur en onmiddellijk de weg op te gaan. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Natuurlijk zijn de sportstoelen super functioneel als het rechterpedaal ingetrapt wordt. Maar ook voor het uiterlijk doen ze veel! Deze Audi A6 Limousine is vriendelijk voor uw portemonnee en het milieu, dankzij het automatische start-stop systeem dat bij stilstand tijdelijk de motor uitschakelt. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Audi is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! U bent in deze Audi ook voorzien van navigatiesysteem, keyless entry, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Audi A6 Limousine heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Te weinig lucht in de banden kan leiden tot een lekke band of zelfs een klapband. Daarom waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem als de druk te laag is.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
M Gosink Auto’s
Alteveer 107
7907GC Hoogeveen
0652533783
Mgosinkautos@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























