
Audi A6 Limousine - 2.4 Pro Line Business
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 267.630 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-TP-RP |
| Datum deel 1 | 25-01-2007 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 186 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 229 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik in de stad: 13,7 l/100km (1 op 7,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Audi A6 2.4i Automaat Bj 2007 motorisch en technisch goed rijd en schakeld goed verder een leuke auto.
INRUIL MOGELIJK !!
MVG
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































