
Audi A6 Limousine - 2.4 Pro Line | Leer | Navi | Automaat
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | September 2004 |
| Kilometerstand | 313.109 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-PN-HK |
| Datum deel 1 | 09-09-2004 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A6 2.4 Benzine uit 2004. Pro Line uitvoering , Word afgeleverd met nieuwe APK !
Audi A6 Limousine 2.4 Pro Line | Leer | Navi | Automaat
- Kenteken: 62-PN-HK
- Merk: Audi
- Model: A6 Limousine
- Tellerstand: 313109 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 2393 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: BDW
- Vermogen: 130 kW / 177pk
- Ledig gewicht: 1530 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bestuurders-informatie-systeem
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
Hierbij bieden wij deze Audi A6 2.4 uit 2004 aan. Super strakke auto met de juiste opties , Pro Line uitvoering met unieke donker blauwe leder interieur en kleur scherm navigatie ! De 2.4 benzine staat zeer bekend om zijn betrouwbaarheid en de automaat schakelt super soepel.
De auto bevat vele leuke opties zoals : Airco , Boordcomputer , Stuurbekrachtiging , Cruise Control , Kleuren Scherm Navigatie , Donker Blauw Leder Interieur , Automaat , Climate Control , Parkeer Sensoren , Elektronische Handrem , Elektrische Ramen Voor en Achter , Verwarmbare en Elektrische Verstelbare Buitenspiegels , Centrale Deurvergrendeling op Afstand , Xenon Koplampen , Led Achterlichten en nog veel meer !
De auto is door ons aangepakt en compleet klaar gemaakt voor de verkoop ! zo zijn de volgende dingen gedaan :
- Nieuwe Olie
- Nieuwe Olie Filter
- Nieuwe Waterpomp ( 2025 )
- Nieuwe APK bij Aflevering
De Audi rijd verder zeer goed en ook schakelt de Automaat super , De auto is technisch 100% goed en is goed onderhouden ook in het verleden ! De auto word geleverd met een Kleine Service beurt ( Gratis ) Verder beschikt de auto over enkele gebruiker sporen wat voor een auto uit 2004 ook logisch is !
Alle inruil is mogelijk !
voor verdere vragen en info kunt u ons altijd bellen ! Om teleurstelling te voorkomen graag bellen voordat u de auto komt bekijken. hierdoor kunnen wij u garanderen dat deze auto nog op voorraad is.
O & D Auto's
Ceresweg 3b
8938BG Leeuwarden
+31687589380
o.d-autos@hotmail.com
Wij zijn dagelijks bereikbaar op telefoon nummer 0687589380 , Bij geen gehoor of na 21:00 kunt u ons ook op deze telefoon nummer een whatsappje sturen
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























