
Audi A6 Limousine - 2.8 FSI Pro L. Plus
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | Juli 2011 |
| Kilometerstand | 215.900 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-RSF-8 |
| Datum deel 1 | 13-07-2011 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2773 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2010 - nov. 2013
Referentienummer: 2104
Technische informatie
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 240 km/u
Wielbasis: 292 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 172 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Navigatie full map + hard disk
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
Interieur & Comfort
- armsteun achter
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Rijdt en schakelt heel erg goed.
Let op auto heeft paar deuken vandaar de prijs!!! Linker voorportier onder 1x deuk. Schermen voorzijde.
Let op we zijn verhuisd!! Nieuwe adres:
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
Graag tot ziens bij GM Automotive,
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let wel op dat wij ons al jaren op exporthandel hebben gespecialiseerd. Vraag ons altijd naar de mogelijkheden of de auto bestemd is voor de Nederlandse markt.
Onze advertentieprijzen zijn altijd Exclusief BTW of Exclusief BPM indien btw of bpm van toepassing is.
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 09.00 tot 17.00 uur
Za: 10.00 tot 16.00 uur
GM Automotive
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
E-mail: gm-automotive@outlook.com
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























