
Audi A6 Limousine - 3.0 TFSI quattro Pro Line S
Algemeen
| Prijs | € 11.900 |
| Bouwjaar | Juni 2012 |
| Kilometerstand | 310.679 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 61-XJV-4 |
| Datum deel 1 | 26-06-2012 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,50 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 5,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 187 x 146 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 190 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,8 l/100km (1 op 9,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Start/stop systeem
Overig
- Hard disk
- Zwarte hemel
= Bijzonderheden =
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Grijze muizen zijn er al genoeg. Daarom heeft deze auto een lekker pittige S-Line styling. Een zescilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Houdt u wel eens bij hoeveel tijd u stilstaat onderweg? Het start-stopsysteem wel, schakelt de motor uit tot je weer verder gaat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. Het luxeniveau in deze Audi is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. De cruise control zorgt voor een prettige, gelijkmatige koers en minder brandstofgebruik. En deze auto heeft ook lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
In de Audi A6 Limousine heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Als het tijd wordt om de banden bij te pompen, waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem.
Al bijna overtuigd? Laat een proefrit de rest doen. Neem contact op voor een afspraak!
Ons WHATSAPP Nummer is : 0653303705
Met vriendelijke groet,
Team Oldenburg auto's
Alle auto's hebben een NAP-CERTIFICAAT, dus GEGARANDEERDE kilometers! Inruil, financiering en garantie is mogelijk. Ook voor startende ondernemers zijn er qua financiering veel mogelijkheden, ook al bent u net een maand begonnen! Auto's worden door ons op uw naam geregistreerd zonder extra kosten, tevens kunnen wij ook ter
plaatse vrijwaren.
Wij zijn 6 dagen per week geopend op zondag gesloten
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Oldenburg Auto's is gevestigd tussen Amsterdam en Utrecht op slechts 1 kilometer van de A2. Rijdend op de A2 neemt u afslag 4 Hilversum/Vinkeveen vervolgens houdt u richting Hilversum aan, na 1 kilometer gaat u bij de eerste stoplichten rechts na beneden, u bent dan op onze locatie. Adres: Binnenweg 63, 3634 AE Loenersloot Telefoon: 0294-295414 Whatsapp: 0653303705 E-mail: info@oldenburgautos.nl Website: www.oldenburgautos.nl. Het komt nog wel eens voor dat een e-mail niet aan komt, mocht u na 24 uur nog geen reactie hebben ontvangen stuur deze dan opnieuw of neem telefonisch contact met ons op.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































