
Audi A7 Sportback - 3.0 TDI BiT Quattro S Edition 313PK
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 238.227 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-277-KV |
| Datum deel 1 | 21-02-2012 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1825 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A7 Sportback 3.0 TDI BiT Quattro S Edition 313PK
Audi A7 Sportback 3.0 TDI BiT Quattro S Edition 313PK
- Kenteken: L-277-KV
- Merk: Audi
- Model: A7 Sportback
- APK tot: 07-07-2026
- Tellerstand: 238227 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 2967 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: CGQ
- Vermogen: 230 kW / 313pk
- Ledig gewicht: 1825 kg
- Max. trekgewicht: 2100 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 191 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 636 - 667 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Bi-xenon koplampen
- Bi-xenon koplampen adaptief
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Wij bieden aan een Audi A7 Sportback 3.0 BiT met 313PK.
Voorzien van onder andere:
S-Line interieur en exterieur, Bose audio systeem, Adaptief onderstel, Half Lederen stoelen, Bi-Xenon koplampen, LED achterlichten, PDC, Stoelverwarming, Zwarte hemel etc etc..
Let op:
Velgen rondom hebben stoeprandschade.
Achterbumper dient gespoten te worden vanwege krassen.
Bij Zayn Cars in Leeuwarden vindt u altijd een ruim aanbod aan verschillende occasions in elke prijsklasse. Zayn Cars is als erkend RDW autobedrijf actief in aankoop en verkoop van goede en eerlijke occasions.
Voor eventuele vragen of informatie. Neem gerust contact op.
Wij zijn iedere dag op afspraak open!
Ook op zondagen en in de avond.
Inruil & financiering mogelijk!
Zayn Cars
Aldebaranweg 14N
8938BD
Leeuwarden
06-51490887
zayncars@hotmail.com
zayncars.nl/
Hoeveel kost een Audi A7 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























