
Audi A7 Sportback - 50 TDI quattro BOMVOL OPTIES
Algemeen
| Prijs | € 42.950 |
| Bouwjaar | April 2018 |
| Kilometerstand | 174.115 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SF-363-X |
| Datum deel 1 | 07-04-2018 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1855 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/55 R18
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.535 kg
Afmetingen (LxBxH): 497 x 191 x 142 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 679 - € 713 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Houtafwerking interieur
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen met laser
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Kruisend verkeer detectie
- Nachtzicht-assistent
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Achteruitrij assistent, Bots herkenning en activatie, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, File-assistent, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie)
- Audi Design Selection (Houtafwerking interieur)
- Automatische niveauregeling
- Dodehoek detectie
- Elektrisch Verstelbare Voorstoelen
- File-assistent
- Head-up display
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatie-systeem full map + hard disk, Volledig digitaal instrumentenpaneel)
- S Line-pakket2 (Aluminium interieur afwerking, Sportonderstel)
- Stoel Verwarming Voor
- Veiligheids-pakket (Rijstrooksensor met correctie, Verkeersbord detectie)
- Veiligheids-pakket-2 (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector)
= Bijzonderheden =
Zeer nette Audi A7 50 TDI Quattro. De Audi is kwa opties VOLLEDIG aangevinkt. Elke mogelijke optie die de auto hebben kan heeft die. Denk hierbij aan B&O Plus. Stoel/stuur verwarming, Nightvision, Softclose, Panoramadak etc. De Audi is orgineel Nederlands geleverd. Door middel van de krachtige 3.0 Liter diesel is elke rit puur genot. Niet alleen zuinig maar ook snel! Een perfecte auto voor de echte snelweg gebruikers. De auto is volledig in de PPF! De auto heeft een speciale sport en sound systeem van MaxHaust voor een mooiere geluid uit de uitlaten.
SD Automotive B.V. is jouw betrouwbare partner in de aan- en verkoop van kwalitatieve, gebruikte en nieuwe voertuigen.
Jong, dynamisch en met passie voor auto’s – wij staan garant voor service, transparantie en kwaliteit.
Inruilen of Financieren? Vraag gerust naar de mogelijkheden.
Openingstijden op afspraak!
Neem vandaag nog contact op voor een proefrit:
+31 6 40768425
Hoeveel kost een Audi A7 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























