
Audi A8 - 5.2 S8 Pro Line
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | Mei 2007 |
| Kilometerstand | 202.128 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 24-XF-VT |
| Datum deel 1 | 02-05-2007 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,10 sec |
| Motorvermogen | 331 kW (450 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 10-cilinder |
| Cilinderinhoud | 5204 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1915 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Spoiler
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.540 kg
Wielbasis: 294 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 319 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,4 l/100km (1 op 7,5)
Brandstofverbruik in de stad: 19,7 l/100km (1 op 5,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Stuurwiel multifunctioneel
- TV-ontvanger
- Verwarmde zitplaatsen voor en achter
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Veersysteem actief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Orginele Nederlands geleverd.
Zeer nette exclusieve Audi S8 van de eerste eigenaar. Motor gebaseerd op de V10 van de Lamborghini Gallardo.
Met onder soft close, luchtvering etc.
Wij zijn geopend van Ma t/m Zat. vanaf 10:00 tot 19:00
Overschrijven kan bij ons op de zaak van Maandag t/m Zaterdag van 10:00 uur t/m 19:00 uur.
Mobiel: 06-26895885
Inruil is bij ons mogelijk.
Hoeveel kost een Audi A8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































