
Audi Allroad quattro - 2.7 V6 | DB V.V. | Autm | Trekhaak | Leer | PDC | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 3.975 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 296.058 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TG-221-L |
| Datum deel 1 | 04-12-2002 (import) |
| Topsnelheid | 234 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 184 kW (250 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2671 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1865 kg |
| Trekgewicht max | 2320 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 8 |
| Introductiejaar | januari 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Audi Allroad quattro occasions

Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R17
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 234 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.465 kg
Afmetingen (LxBxH): 481 x 185 x 153 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 13,2 l/100km (1 op 7,6)
Brandstofverbruik in de stad: 19,2 l/100km (1 op 5,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstoelen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Geluidwerend glas
- Koplampreiniging
- Luchtvering
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
Overig
- Automatische niveauregeling
= Bijzonderheden =
Aangeboden! Nette Audi A6 Allroad Quattro 2.7T!
Deze Audi A6 beschikt over veel opties o.a. Trekhaak, PDC, leer, stoelverwarming, clima, multi functioneel stuurwiel etc. etc. De auto rijdt en schakelt goed. 2 sleutels + onderhoud historie aanwezig. APK tot en met 07-2026! EVT met nieuwe APK mogelijk!
Wij bieden u deze Audi aan voor 3.975,-
Hoeveel kost een Audi Allroad quattro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









