
Audi e-tron Sportback - 50 quattro S edition 71 kWh
Algemeen
| Prijs | € 31.750 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 60.500 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-357-NK |
| Datum deel 1 | 17-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 347 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/50 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.040 kg
Afmetingen (LxBxH): 490 x 194 x 162 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 71 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 56 km actieradius per uur, compleet vol in 19 uur en 43 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 383 km actieradius per uur, compleet vol in 3 uur en 13 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 20,5 kWh/100km
Staat
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 327 - € 358 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Overig
- File-assistent
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Audi Q8 e-tron | Dealer onderhouden | Topstaat
Zeer nette en exclusieve Audi Q8 e-tron in een unieke uitvoering. De auto verkeert zowel van binnen als buiten in keurige staat en rijdt zoals het hoort.
Recent is de auto bij de officiële Audi dealer aangepakt, waarbij onder andere een nieuwe differentieel (diff) is geplaatst en meerdere modules zijn vervangen. Kortom: technisch volledig in orde en klaar voor vele zorgeloze kilometers.
De combinatie van de diepe blauwe kleur, zwarte accenten en oranje remklauwen geeft deze Audi een zeer sportieve en luxe uitstraling.
Bijzonderheden:
• Recent gerepareerd door Audi dealer
• Nieuwe diff geplaatst
• Diverse modules vervangen
• Technisch in perfecte staat
• Luxe uitvoering
• Zeer nette auto, goed onderhouden
Een auto die niet alleen luxe en uitstraling biedt, maar ook technisch goed is aangepakt. Instappen en rijden.
?? Te bezichtigen bij S-CARS Exclusive Cars
?? Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
S-Cars B.V. – Uw Partner in Betrouwbare Gebruikte Auto’s
Welkom bij S-Cars B.V.! Wij zijn een RDW-erkend autobedrijf dat zich richt op de in- en verkoop van kwalitatieve gebruikte personenauto’s en lichte bedrijfswagens. Of u nu zoekt naar een compacte stadswagen, een ruime gezinsauto, of een praktische bedrijfswagen, bij ons vindt u een uitgebreid assortiment aan betrouwbare voertuigen.
Bij S-Cars B.V. draait alles om kwaliteit en vertrouwen. Al onze auto’s worden zorgvuldig geselecteerd en gecontroleerd door ervaren monteurs, zodat u zeker weet dat u een voertuig koopt dat aan onze hoge standaarden voldoet. Transparantie staat bij ons voorop: heldere prijzen, volledige voertuiggeschiedenissen en geen verborgen kosten.
Heeft u specifieke wensen en staat uw ideale auto niet in ons aanbod? Laat het ons weten! Wij helpen u graag zoeken naar een auto die perfect aansluit op uw behoeften. Daarnaast bieden wij extra diensten zoals inruil, verzekering en financiering, zodat alles rondom uw aankoop soepel verloopt.
Contactgegevens
• Adres: Poortweg 2, 4615 BW Bergen op Zoom
• Telefoon: 0164-657505
• E-mail: info@s-cars.nl
• Website: www.s-cars.nl
We staan klaar om u te helpen met een auto waar u jarenlang op kunt vertrouwen. Tot ziens bij S-Cars B.V.!
Hoeveel kost een Audi e-tron Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































