
Audi e-tron Sportback - 55 quattro edition 95 kWh
Algemeen
| Prijs | € 36.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 44.484 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-047-VP |
| Datum deel 1 | 08-12-2022 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Briljantzwart |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2022
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving
Actieradius: 446 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.170 kg
Afmetingen (LxB): 490 x 196 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 95 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 8 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 21,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Daanauto Pakket (standaard): Geldige APK, RDW-leges, technische controle, rijklaar, gepoetst.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 5% tot 80%: 30 min
= Aanvullende opties en accessoires =
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- LED koplampen (8G9)
- Navigatiesysteem full map
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 19 "10 Y-spaak"-design (40V)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (KA2)
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- armsteun voor
- Audi sound system (9VD)
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- Dakreling aluminium (3S1)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- luchtvering
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Elektrisch rijden in zijn meest luxe vorm: de Audi e-tron Sportback 55 quattro edition.
Deze Audi e-tron Sportback uit 2022 combineert krachtige elektrische prestaties met het comfort en de uitstraling van een premium SUV-coupé. Modern, stil en indrukwekkend verfijnd. ⚡✨
----
⚡ Volledig elektrisch met quattro-prestaties
De 55 quattro beschikt over krachtige elektrische aandrijving op alle vier de wielen. Direct vermogen, fluisterstille acceleratie en maximale grip onder alle omstandigheden zorgen voor een rijervaring die zowel ontspannen als indrukwekkend snel aanvoelt.
Hoeveel kost een Audi e-tron Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Audi e-tron Sportback - 55 Quattro Business edition 95 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} (INCL-BTW) *DIGI-COCKPIT | F](https://cdn.autowereld.nl/I684781593/240x180/audi-e-tron-sportback-55-quattro-business-edition-95-kwh-3-fase-incl-btw-digi-cockpit-full-led-memory.jpg)













