
Audi e-tron Sportback - 55 quattro edition 95 kWh SOH 93%
Algemeen
| Prijs | € 23.934 |
| Prijs excl. BTW | € 19.780 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 155.632 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-816-BX |
| Datum deel 1 | 23-04-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi e-tron Sportback 55 quattro edition 95 kWh SOH 93%
Algemene gegevens
Kenteken: L-816-BX
Tellerstand: 155632 KM
Carrosserievorm: SUV
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Elektrisch
Actieradius: 446 km
Bouwjaar: 2021
Transmissie: Automaat
Kleur: Grijs Metallic
Interieur: Zwart
Bekleding: Stof
Technische gegevens
Vermogen: 300 kW / 409pk
Koppel: 664Nm
Ledig gewicht: 2495 kg
Max. trekgewicht: 1800 kg
Emissieklasse: Euro Z
Actieradius: 446 km
Acceleratie (0-100 km/h): 5.7 seconden
Topsnelheid: 200 km/h
Functionaliteit
Lengte (cm): 490 cm
Breedte (cm): 194 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - 399 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 79250 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
Opties:
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
Door onze ruime ervaring en rechtstreekse inkoop bij onder andere leasemaatschappijen kunnen wij u een zorgvuldig geselecteerd en scherp geprijsd aanbod in diverse occasions aanbieden. Onze occasions zijn voorzien van een uitgebreide onderhoudshistorie en voor meer zekerheid is het mogelijk om te kiezen voor verschillende afleverpakketten, meer informatie hierover verstrekken wij u graag. Gespreid betalen op basis van financiering is uiteraard mogelijk, wij doen u graag een passend voorstel.
Wij adviseren u om uw afspraak vooraf in te plannen om er zeker van te zijn dat uw nieuwe auto nog beschikbaar is! U kunt ons bereiken op telefoonnummer: 06-52688625 (ook voor WhatsApp) of per e-mail: info@db-auto.nl Mocht u een auto willen inruilen dan kunt u ook contact met ons opnemen via bovenstaande contactgegevens, wij zullen u dan een indicatie voor uw inruil via WhatsApp of e-mail geven.
Disclaimer: hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kan er natuurlijk wel eens een foutje insluipen. Hier kunnen wij op geen enkele wijze aansprakelijk voor worden gesteld. Graag tot ziens, DB Auto Phaesmaweg 6 9291 NB Kollum
DB Auto
Phaesmaweg 6
9291 NB Kollum
0652688625
info@db-auto.nl
www.db-auto.nl
Hoeveel kost een Audi e-tron Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












![Audi e-tron Sportback - 55 Quattro Business edition 95 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} (INCL-BTW) *DIGI-COCKPIT | F](https://cdn.autowereld.nl/I684781593/240x180/audi-e-tron-sportback-55-quattro-business-edition-95-kwh-3-fase-incl-btw-digi-cockpit-full-led-memory.jpg)










