
Audi e-tron Sportback - 55 quattro S edition 95 kWh Pano Bang & Olufsen Adaptief
Algemeen
| Prijs | € 29.990 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 99.881 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-949-FD |
| Datum deel 1 | 24-12-2020 |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 446 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/50 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 490 x 194 x 162 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 95 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 54 km actieradius per uur, compleet vol in 26 uur en 23 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 459 km actieradius per uur, compleet vol in 4 uur en 19 minuten
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,3 kWh/100km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Uitwijk assistent
Overig
- Android Auto
- Apple Carplay
- Assistentie Pakket (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Kruisend verkeer detectie)
- File-assistent
- Memorystoelen
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Keurige E-Ton met 95kWh accupakket in mooie configuratie. Met de waanzinnige Navarra blauwe Metalliclak, compleet met Panoramadak, Bang & Olufsen Audio, Adaptieve cruis control etc.
Kijk voor een volledige fotorapportage op onze website!
De Occasion Fabriek is een autogroothandel. Wij kopen en verkopen auto's rechtstreeks van en naar autodealers in heel Nederland. Profiteer nu van de voordelen van het kopen tegen groothandelsprijzen bij een geselecteerd aantal occasions. Wij verkopen auto's tegen handelsprijzen. Inruil is gewoon mogelijk!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi e-tron Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










![Audi e-tron Sportback - 55 Quattro Business edition 95 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} (INCL-BTW) *DIGI-COCKPIT | F](https://cdn.autowereld.nl/I684781593/240x180/audi-e-tron-sportback-55-quattro-business-edition-95-kwh-3-fase-incl-btw-digi-cockpit-full-led-memory.jpg)












