
Audi e-tron - 50 71 kWh Quattro S-line|Pano|22''|Luchtvering
Algemeen
| Prijs | € 25.000 |
| Bouwjaar | December 2019 |
| Kilometerstand | 130.132 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-196-XD |
| Datum deel 1 | 16-12-2019 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,00 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrau Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi e-tron 50 71 kWh Quattro S-line|Pano|22''|Luchtvering
- Kenteken: G-196-XD
- Merk: Audi
- Model: e-tron
- APK tot: 16-12-2027
- Tellerstand: 130132 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Elektrisch
- Accucapaciteit: 71 kWh
- Actieradius: 336 km
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Daytonagrau Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorcode: EAS
- Vermogen: 230 kW / 313pk
- Ledig gewicht: 2345 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 490 cm
- Breedte: 194 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 327 - 358 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro Z
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 21"
- Lichtmetalen velgen 22''
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen/microvezel bekleding
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Audi e-tron 50 71 kWh Quattro S-line | Pano | 22'' | Luchtvering
- 4-corner-luchtvering met elektronisch geregelde demping
- Vierwielaandrijving
- Groot-daksysteem
- Stoelverstelling, elektrisch, voor beide voorstoelen, bestuurdersstoel met geheugen
- Dakreling, zwart
- Servosluiting achterklep
- Lane assist plus Emergency Assist en file-ondersteuning
- Buitenspiegels met geheugenfunctie, zelfdimmend, elektrisch inklap-, verstel- en verwarmbaar
- Adaptive cruise control
- Stoelbekleding van alcantara/leder
- Assistentiepakket 'tour'
- Sportstoelen vóór
- Donker getint glas achterin (Venus 35/Privacy), warmtewerend glas voorin (groen)
- Met extra verlichting (verlichting binnen)
- Mit Verkehrszeichenerkennung
- Pro Line S
- S line sportpakket
- Black optik pakket
U kunt deze deze auto financieren vanaf €475,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Exclusive
Koperslager 1
9502 DA Stadskanaal
0599 72 70 12
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoexclusive.nl
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























