
Audi e-tron - 50 quattro edition 71 kWh
Algemeen
| Prijs | €249.00 p/m |
| Prijs excl. BTW | € 206 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 103.600 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-226-HB |
| Datum deel 1 | 28-12-2020 |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi e-tron 50 quattro edition 71 kWh
- Kenteken: K-226-HB
- Merk: Audi
- Model: e-tron
- APK tot: 19-01-2028
- Tellerstand: 103600 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Elektrisch
- Accucapaciteit: 71 kWh
- Actieradius: 336 km
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorcode: EAS
- Vermogen: 230 kW / 313pk
- Ledig gewicht: 2345 kg
- Max. trekgewicht: 1800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 490 cm
- Breedte: 194 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 327 - 358 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro Z
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
in advertentie getoonde prijs betreft een maandprijs
Lease Solutions
Kieler Bocht 15-E
9723 JA Groningen
0646483005
info@lease-solutions.nl
www.lease-solutions.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.








