
Audi e-tron - 50 quattro Launch edition plus 71kWh*93.3 SOH*NAP*Panoramadak*Cruise-Control*LED
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | December 2019 |
| Kilometerstand | 94.341 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-335-ZV |
| Datum deel 1 | 23-12-2019 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,00 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 300 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/50 R20
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.040 kg
Afmetingen (LxBxH): 490 x 194 x 163 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 71 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 48 km actieradius per uur, compleet vol in 19 uur en 43 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 332 km actieradius per uur, compleet vol in 3 uur en 13 minuten
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,7 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 327 - € 358 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- 6 Maanden Garantie - Huis (€ 499): Dit afleverpakket bevat: 6 Maanden Dekking, Afleverings Check Beurt, Complete Reiniging
- 12 Maanden Garantie - BOVAG (€ 999): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; 1/5 Tank bezine, 12 Maanden Dekking, Afleveringscheck, Complete Poetsbeurt, Onderhoudsbeurt
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bagage-scheidingsnet
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Overig
- Android carplay
- Apple-Carplay
- File-assistent
- LED
- Niveauregeling automatisch
- Oplaadmogelijkheid
- Schuif-Kanteldak
- Sportvelgen
= Bijzonderheden =
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Audi E-tron. Geniet u maar lekker van het elektrisch bediende glazen panorama dak en het lederen interieur. U hebt het verdiend! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Dankzij de automatische luchtvering behoudt u altijd een comfortabele rit, ongeacht de staat van het wegdek. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van sportstuur met schakelpaddels, Park Distance Control (pdc), regensensor, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Visser Automotive B.V een betrouwbaar bedrijf met ervaring sinds 1998.
Wij van Visser Automotive zijn elke dag onderweg om de juiste auto's te zoeken met de juiste opties, de juiste kilometerstand en het meest belangrijke de juiste prijs!
Wij staan altijd klaar om u een eerlijk advies te geven onder het genot van een kopje koffie.
Heeft één van onze auto's uw interesse gewekt? Neem dan gerust contact met ons op, dan helpt één van onze verkopers u graag verder.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























