
Audi e-tron - 55 Quattro 408pk S Edition 95 kWh SOH 90, 8% Zeer Complete Auto Black on Black
Algemeen
| Prijs | € 33.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 155.758 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-715-BN |
| Datum deel 1 | 29-12-2022 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2020 - dec. 2022
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Actieradius: 391 km
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 490 x 198 x 165 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 247,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rekro Auto's Turbinestraat 1 3903LV VEENENDAAL, NL 0318551142 http://www.rekroautos.nl info@rekroautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Black Edition
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- uitwijk assistent
Overige
- 5 peroons
- Assistentie Pakket (Dodehoek detector, Kruisend verkeer detectie, Uitparkeer waarschuwing)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bumpers en spiegels in kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Nette en Zeer complete van de 1e Eigenaar afkomstige Audi E-tron 55 Quattro 408pk S-Edition 95kwh Automaat SOH 90,8% BLACK on BLACK bj. 12-2022 met oa. S-Line Exterieur en Interieur Pakket,Airco/ECC,Cruisecontrol,Navigatie Fullmap,Achteruitrijcamera,Bose soundsystem.Zwart Leder/Alcantara S-Line Sportinterieur,Stoelverwarming,Panoramadak,Elektrisch bedienbare achterklep,Keyless Go,Keyless Entry,Donker getint glas,LED verlichting,Trekhaak afneembaar,21'' Lm-velgen etc. etc. Geheel Dealeronderhouden NIEUWPRIJS 91.000,=
Kijk voor meerdere foto's op www.rekroautos.nl.
Inruil is mogelijk.
Voor een gunstige auto financiering of auto verzekering klikt u op onze button.
Een Dekra of Merk-dealer aankoopkeuring behoort tot de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij Rekro Auto's aan de Turbinestraat 1 te Veenendaal.
Wij zijn regelmatig onderweg om zorg te dragen voor nieuwe aanvoer van onze voorraad occasions. Belt u even voor het maken van een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de auto klaarstaat voor uw proefrit.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























