
Audi e-tron - 55 Quattro Advanced 95 kWh S-Line B&O Leder ACC 22"
Algemeen
| Prijs | € 26.900 |
| Bouwjaar | December 2019 |
| Kilometerstand | 98.300 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 december 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-237-ZL |
| Datum deel 1 | 27-12-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythosschwarz (zwart metallic) |
| Gewicht | 2455 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving
Actieradius: 411 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 501 x 194 x 169 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 95 kWh, Type lithium-ion
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 50 km actieradius per uur, compleet vol in 8 uur en 38 minuten
Accu snelladen: Combined Charging System, 150 kW, 424 km actieradius per uur, compleet vol in 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schouten B.V. Lokhorstweg 3 3851SE ERMELO, NL 0341556510 http://www.autobedrijfschouten.nl verkoop@autobedrijfschouten.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Laadtijd normaal stopcontact: 26:23
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 04:19
Bruikbare accucapaciteit: 90.25 kWh
Ingeschatte actieradius: 475 km
Ingeschat verbruik: 22.04 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 305 km
Actieradius praktijk winter: 263 km
Verbruik praktijk zomer: 21.69 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 25.99 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 22"
- Parkeersensor voor en achter
- Bagage-afdekhoes
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
Infotainment
- Bang & Olufsen Audiosysteem
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank Verwarmd
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor
- uitwijk assistent
Overige
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Luchtvering
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Lendesteun(en) verstelbaar)
- Tour pakket (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, File assistent, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Schouten biedt u deze Audi E-Tron 55 Quattro Advanced 95 kWh S-Line aan, origineel Nederlands met een mooie kilometerstand. Het exterieur is uitgevoerd in de diepe metallic kleur: ' Mythosschwarz', gecombineerd met een zwart lederen interieur. Verder beschikt de Audi E-Tron 55 Quattro Advanced 95 kWh S-Line over een mooie lijst met opties. Denk hierbij aan opties zoals:
- Climate Control
- Cruise Control Adaptief
- S-Line pakket in- en exterieur
- Stoelen voor- en achter verwarmd
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Bang & Olufsen Audiosysteem
- Parkeerhulp voor- en achter
- Optiek Pakket zwart
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Mocht u liever telefonisch contact hebben verzoeken wij u om te bellen naar 0341-556510. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















