
Audi e-tron - 55 quattro S-Line 95 kWh Pano-dak Adap.Cruise Matrix-LED
Algemeen
| Prijs | € 34.940 |
| Prijs excl. BTW | € 28.876 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 59.389 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-007-LG |
| Datum deel 1 | 30-12-2020 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 2495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2020 - dec. 2022
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Actieradius: 397 km
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Accu: 95 kWh
Maten en gewichten
GVW: 3.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 501 x 198 x 169 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 244,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Auto XL De Schans 25 2405XX ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172224015 http://www.autoxl.nl info@autoxl.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- uitwijk assistent
Overige
- Dab
- Extra getint glas achter
- Luchtvering
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
- S Line exterieur
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- Bekleding leder/alcantara (N7U)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dakreling aluminium (3S1)
- Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium (5TG)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED koplampen (8G9)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Privacy glas (QL5)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Velgen, gegoten lichtmetaal 9J x 20 "5-dubbelspaak-hoek"-design (CN7)
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
AutoXL bestaat al vanaf 1988 en heeft zich ontwikkeld tot een van de meest betrouwbare en toonaangevende occasiondealers in Nederland. In onze moderne showroom in Alphen aan den Rijn vindt u altijd meer dan
250 scherp geprijsde occasions, zorgvuldig geselecteerd met bekende onderhoudshistorie en gegarandeerde kilometerstanden via NAP.
Wij bieden een breed assortiment elektrische auto’s (EV’s), plug-in hybrides (PHEV) en zuinige benzine- en dieselauto’s van gerenommeerde merken zoals Volkswagen, Toyota, Kia, BMW, Audi, Peugeot, Tesla en meer. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor deskundig onderhoud, APK-keuringen en reparaties in onze moderne en volledig uitgeruste werkplaats. Ook bieden wij bandenservice, airco-onderhoud en professionele autodiagnose.
Met inruil, financiering, leasen of betalen per maand maken wij het kopen van uw ideale auto eenvoudig en betaalbaar. Of u nu op zoek bent naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, youngtimer of elektrische SUV, wij helpen u graag. Met inruil profiteert u volledig van alle kortingen. (Let op: geld lenen kost geld) Wij streven altijd naar een optimale zorgeloze klantbeleving en leven daarom naar het motto: Enjoy the ride.
AutoXL is dé occasiondealer voor de regio Zuid-Holland, waaronder Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Den Haag, Katwijk, Zoetermeer, Gouda, Waddinxveen, Boskoop, Alphen aan den Rijn, Woerden, Utrecht en de Bollenstreek.
Wij zijn 7 dagen per week geopend, dus ook iedere zondag bent u van harte welkom!
Bekijk ons actuele aanbod op www.autoxl.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























