
Audi e-tron - e-tron 50 q L Ed. S-Line
Algemeen
| Prijs | € 32.900 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 71.780 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-278-HR |
| Datum deel 1 | 13-05-2022 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Referentienummer: 13930
Aandrijving
Actieradius: 347 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 71 kWh, Conditie: 0%
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 57 km actieradius per uur, compleet vol in 6 uur
Accu snelladen: nee
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,4 kWh/100km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 327 - € 358 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Wilt u onbezord op weg met uw auto? Kies dan voor ons afleverpakket. Dit pakket is voorzien van de meest toonaangevende zekerheden.; Nieuwe APK
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 158.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 67.45 kWh
Ingeschat actieradius: 304 km
Ingeschat verbruik: 25.7 kWh/100km
Actieradius zomer: 257 km
Actieradius winter: 222 km
Verbruik zomer: 25.3 kWh/100km
Verbruik winter: 30.3 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- spraakbediening
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luchtvering
- niveauregeling automatisch
- parkeersensor voor en achter
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autobedrijf Bockhoudt ,
Autobedrijf Bockhoudt is gevestigd in Groningen & Assen ,
Wij leveren de auto met het volgende afleverpakket:
Afleverpakket Compleet ( Deze heeft een meerprijs van € 695,- tot € 1.295,-* )
• Tenaamstelling / Vrijwaren
• 6 Maand Garantie op auto’s met een vraagprijs van boven € 4.500,-
( Achteraf gemonteerde accessoires zijn uitgesloten )
• Onderhoudsbeurt volgens schema
• Nieuwe Apk Keuring
• Airco Check ( Indien aanwezig )
• Distributieriem vervangen ( indien nodig )
• Van binnen & buiten professioneel gereinigd )
• ½ Tank vol brandstof
Kwaliteit , zekerheid en vertrouwen onder één dak !
Graag adviseren wij u over de mogelijkheden.
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































