
Audi Q2 - 1.0 TFSI Design Pro Line | NAP | afneembare Trekhaak | Automaat | LM Velgen |
Algemeen
| Prijs | € 17.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 99.999 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NN-633-J |
| Datum deel 1 | 21-03-2017 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1215 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2016 - okt. 2018
Modelcode: GA
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 180 x 150 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf de Haan Kerklaan 12 7848AB SCHOONOORD, NL 0591346400 http://www.dehaanautobedrijf.nl info@dehaanautobedrijf.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
- Parkeersensor achter
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Comfortairconditioning (9AK)
- Navigatiepakket (PNU)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Licht- en regensensor inclusief dimmende binnenspiegel (PU7)
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Optie-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Dimlichten automatisch)
- Parkeerhulp achter (7X1)
- sportstuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Wegrijassistent (UH2)
Inruil van auto of motor is mogelijk.
Voor meer informatie graag bellen.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















