
Audi Q2 - 1.0 TFSI Design Pro Line Plus - Navigatie I Leer I Airco I PDC I Comfort pakket I Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 141.323 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 10-07-2017 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 197 km/u
GVW: 1.765 kg
Afmetingen (LxBxH): 419 x 179 x 151 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen sportstuur
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- 100% Dealeronderhouden
- Achterruitverwarming
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Audiobediening op stuur
- Aux-aansluiting
- Bekerhouder voor
- Bestuurders-informatiesysteem (FIS)
- Black Trim
- Buitentemperatuurmeter
- Comfort pakket
- Design Pakket
- Familie-Pakket
- File-assistent
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Kleuren Touchscreen
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Licht & Zicht pakket
- Longlife-Service
- Model UPGRADE
- Multi-media-interface MMI-navigatie
- Multifunctioneel display plus
- Rem assistent (HBA)
- Rokersvrije auto
- Speciale kleur
- Sport stuur
- Trekhaak, afneembaar
- USB-aansluiting
- Winter pakket
= Bijzonderheden =
Auto's als deze Audi Q2 bieden tegelijk rijdynamiek, comfort en degelijkheid. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Deze Audi Q2 heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Natuurlijk behoren automatische airconditioning, audiobediening op het stuur, parkeersensoren voor en achter, regensensor, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende buitenspiegels ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi Q2 samen. Bij de veiligheidssystemen van deze Audi hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze Audi, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
0104373581 of info@liekendiek.nl WhatsApp op 0686859711
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Informatie is onder voorbehoud van druk en prijsfouten.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























