
Audi Q2 - 1.4 TFSI 150PK S-TRONIC AUTOMAAT 2X S-LINE NAVI/ NANOGREY/LED/19''ROTOR/PDC/SFEER/S&S/KUIP
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 36.516 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 29 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | NK-272-D |
| Datum deel 1 | 17-02-2017 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Quantumgrijs |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2020
Modelcode: GA
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxB): 419 x 179 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart / rotsgrijs st
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard inbegrepen (inbegrepen): Inbegrepen: lopende APK, wettelijke non-conformiteit en RDW-leges. Wij adviseren u echter een service - BOVAG garantie (6/12 mnd) pakket aan. Waarom? Iedere gebruikte auto verdient voor aflevering even extra aandacht. Zie onze diverse service - garantie pakket mogelijkheden.
- Service en garantie pakket EXCLUSIVE AUTO BOON 6 mnd BOVAG (€ 995 meerprijs): AANBEVOLEN: het Exclusive service pakket met o.a. onderhoud volgens fabrieksschema en of technisch nazien, nieuwe APK bij aflevering, airconditioning service, 6 maanden AUTO BOON Garantie conform BOVAG, 12 maanden BCS AUTO BOON pechhulp binnen- en buitenland.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard inbegrepen"): Nieuwe APK
- Service en garantie pakket EXCLUSIVE PLUS AUTO BOON 12 mnd BOVAG (€ 1.495 meerprijs): AANBEVOLEN: het Exclusive service pakket met o.a. onderhoud volgens fabrieksschema en of technisch nazien, nieuwe APK bij aflevering, airconditioning service, 12 maanden BOVAG garantie, 12 maanden BCS AUTO BOON pechhulp binnen- en buitenland.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard inbegrepen"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
Infotainment
- Audio-installatie
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- leder/kunstleder bekleding
- lederen sportstuur
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent
- parkeersensor achter
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Optie-pakket (buitenspiegel(s) automatisch dimmend, dimlichten automatisch)
- Rookvrij
- S Line-pakket (aluminium interieur afwerking, sportonderstel, verlaagde carrosserie)
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
= NIEUW BINNEN = WAUW UNIEK = WERKELIJK IN NIEUWSTAAT = BOMVOLLL .... WAT EEN COMPLETE AUDI Q2 1.4 TFSI 150PK 2X S-LINE S-TRONIC AUTOMAAT = WAT EEN PRACHTIGE KLEUREN COMBINATIE 2-TONE NANO GREY - MET ZWARTE ACCENTEN = UNIEKE KM STAND = ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO = KM = NAP = VOLLEDIG ONDERHOUDEN = ALLE DOCUMENTATIE AANWEZIG = RECHTSTREEKS VAN DE 2E EIGENAAR = MEERDERE FOTO"S VOLGEN SPOEDIG =
AUDI Q2 1.4TSi 150PK 2X S-LINE S-TRONIC AUTOMAAT - NAVIGATIESYSTEEM - SFEERVERLICHTING - BLUETHOOTH AUDIO - PDC - 19'' ROTOR WIELEN - LED KOPLAMPEN - S-LINE SPORTZETELS - P-GLAS - SPORTONDERSTEL - NL AUTO - SUPER KILOMETERSTAND = NAP
OPEN; zie onze website voor de openingstijden! Het heeft onze voorkeur om met u een dag en tijdstip af te spreken, zodat we de auto buiten kunnen klaarzetten voor een bezichtiging/proefrit. Bel of whatsapp naar T. 06-13589283 Piet
Comfort;
- S-LINE pakket ( af fabriek € 1.400,- )
- Sportzetels S-Line ( af fabriek € 1.975,- )
- 19'' lichtmetalen velgen rotor ( af fabriek € 2.380,- )
- LED koplampen ( af fabriek € 1.744,- )
- Metaalkleur Nano Grey ( af fabriek € 1.025,- )
- Extra getint glas ( af fabriek € 560,- )
- Navigatiesysteem ( af fabriek € 1.372,- )
- Parkeersensor achter ( af fabriek € 547,- )
- Sfeerverlichting ( af fabriek € 547,- )
- Sportonderstel ( af fabriek € 307,- )
- Start/stop systeem
- Cruise control
- Multifunctioneel bediening op lederen stuurwiel afgevlakt S-line
- Mistlampenset
- Warmtewerend glas
- Elektrische portierraambediening voor en achter
- Verstelbare buitenspiegels elektrisch verstelbaar en verwarmbaar
Etc....
Onderhoud; alle informatie aanwezig, 2 x autosleutel, volledig gedocumenteerd
PRIJS; 23.450,- bij inruil ( prijs ZONDER inruil € 22.950,- )
Aanbevolen; service pakket Exclusive AUTO BOON € 995,- : Onderhoud(jaar beurt) + Airco service + 6 maanden AUTO BOON garantie conform BOVAG + 12 maanden BCS AUTO BOON Pechhulp binnen- en buitenland
OF
Service pakket Exclusive PLUS AUTO BOON € 1.495,- : Onderhoud(jaar beurt) + Airco service + 12 maanden BOVAG garantie + 12 maanden BCS AUTO BOON Pechhulp binnen- en buitenland
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























