
Audi Q2 - 1.4 TFSI CoD | 150 PK | Stoelverw. | PDC | Navi
Algemeen
| Prijs | € 15.949 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 106.351 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XF-167-X |
| Datum deel 1 | 30-10-2017 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi Q2 1.4 TFSI CoD | 150 PK | Stoelverw. | PDC | Navi
Voor Vertrek uw dag limiet wijzigen!
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet minimaal 4 uur van te voren te verhogen. Bij Rabobank, ABN en ING is dit altijd nodig.
Automobielhuis Garantie
Wilt u zonder zorgen genieten van uw nieuwe auto? Dat kan met de passende garantie.
Prijzen van de garantie gebaseerd op deze auto
6 maanden/15.000 km automobielhuis garantie: €500,- incl BTW
12 maanden/30.000 km Automobielhuis garantie: €950,- incl BTW
Voor alle algemene voorwaarden kunt u terecht op mijn website onder het kopje ''garantie''
Afspraak maken (geopend op afspraak)
Wilt u graag meer weten over dit voertuig of wilt u graag langskomen? Dan is dit zeker mogelijk. Wij zijn op afspraak geopend. U kunt ons het beste telefonisch bereiken, maar e-mailen of Whatsappen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt.
Financiering
Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen. Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indiennen. Wij helpen u graag!
Inruilen
Het inruilen van uw oude voertuig is bij Automobielhuis zeker mogelijk. U kunt altijd vrijblijvend inruilvoorstel bij ons doen. Aarzel niet en neem direct contact met ons op.
Informatie
Hoewel aan de informatie van op de website en aan al onze advertenties de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Automobielhuis niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Kenteken: XF-167-X
- Merk: Audi
- Model: Q2
- APK tot: 16-06-2026
- Tellerstand: 106351 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld 6 versnellingen
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1395 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CZE
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1255 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Automobielhuis
De Rijlst 8
8521NH Sint Nicolaasga
+31513241010
info@auto-mobielhuis.nl
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































