
Audi Q2 - 1.4 TFSI CoD 150pk triple s line Panorama S tronic Sport
Algemeen
| Prijs | € 22.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 102.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-042-BT |
| Datum deel 1 | 25-01-2018 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2018-04
Modeljaar: 2016
Prestaties
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 419 x 200 x 150 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/L042BT
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- Audi soundsystem
- Luidsprekers, 4 passieve luidsprekers voorin
- MMI radio
Comfort aandrijving
- Audi pre sense front
Communicatie / navigatie
- MMI navigatie plus icm Pro Line of Pro Line S
- Telefoonvoorbereiding basis
Gordels en airbags
- Airbag voor bestuurder en voorpassagier
- De-activeringsschakelaar bijrijdersairbag
Instrumenten
- Audi Virtual Cockpit icm Pro Line of Pro Line S
- Bandenspanningcontrolesysteem
- Bestuurdersinformatiesysteem
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- Head-up display
- Start-/stop systeem met recuperatie
Laadkleppen en -deuren
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
Lading interieur
- Aansteker en asbak in de middenconsole
Open dak
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
Ophanging
- Sportonderstel
Remmen
- Elektromechanische parkeerrem
Ruiten en glas
- Glas, donker getint (privacy glass) - voor de achterruit, zijramen achter en portierramen achter
Stuurinrichting
- Audi drive select
Trim exterieur
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Bumpers en spatbordranden in carrosseriekleur
- Geen type-aanduiding
- Ibiswit of Briljantzwart
- Zwarte sierlijsten, raamomlijsting in zwart
Trim interieur
- Bekleding, stof/leder voor S line
- Decoratielijsten, geborsteld aluminium mat
- Hemelbekleding in stof zwart
- Sportstuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks afgevlakt
Velgen en banden
- Bandenreparatieset
- Velgen, lichtmetaal 8J x 19 '5-arm rotor' -design
Ventilatie en verwarming
- Comfortairconditioning met zonlichtafhankelijke werking
Verlichting exterieur
- Buitenspiegels met geintegreerde knipperlichten in LED-techniek
- Halogeen koplampen
- LED-koplampen
Wettelijke kit
- Boordgereedschap en gevarendriehoek in de bagageruimte
- Verbandmateriaal
Zetels
- Achterbankleuning, in 2 ongelijke delen neerklapbaar
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- Sportstoelen voor
Zichtbaarheid
- Achterruit, verwarmbaar met tijdschakeling
- Achteruitrijcamera
- Licht- en regensensor incl dimmende binnenspiegel i.c.m. Pro Line Plus en Pro Line S
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























