
Audi Q2 - 1.4 TFSI CoD Design Pro Line Plus 150 PK | Navigatie | Trekhaak | Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 19.990 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 112.953 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RR-658-V |
| Datum deel 1 | 12-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - nov. 2018
Modelcode: GA
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 432 x 181 x 155 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: AJ de Beer Auto's Nijverheidslaan 1 5121MN RYEN, NL 0161-234922 http://www.ajdebeerautos.nl info@ajdebeerautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Trekhaak afneembaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Armsteun voor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- garantie
- Nette en complete auto
- sportstuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Er zijn mensen die zeggen: het merk maakt me niet uit zolang het maar Duits is. En gelijk hebben ze. Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige viercilinder benzinemotor. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen en warmtewerend glas.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Audi Q2 zonder problemen op z'n plaats. De Audi is standaard voorzien van: full map navigatiesysteem, lederen sportstuur, cruise control en centrale portiervergrendeling.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Ook helpen het autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
* Dit is een internet meeneemprijs!!
* Wij berekenen GEEN afleveringskosten.
* Inruil is mogelijk. (auto, motor, camper, caravan)
* Al onze occasions worden compleet gepoetst afgeleverd.
* Kom gerust langs voor een geheel vrijblijvende bezichtiging en/of proefrit.
* Nieuwe APK in overleg.
* Wij kunnen de tenaamstelling van uw nieuwe occasion verzorgen.
* Wij verzorgen ook exportdocumenten en exportkenteken met verzekering.
* GARANTIE IN OVERLEG.
* BOVAG-Pakket (995,00 EURO)
* 12 maanden Bovag-garantie.
* Auto wordt afgeleverd inclusief minimaal 1 jaar APK.
* Auto wordt afgeleverd inclusief onderhoudsbeurt.
* Reiniging interieur en exterieur.
* Min. 15 liter brandstof bij aflevering.
* WIJ HEBBEN ALTIJD +/- 150 OCCASIONS OP VOORRAAD STAAN !!
* WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo volledig en actueel mogelijk weer te geven, hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
De vermelde verkoopprijs is inclusief afleverpakket Basis rijklaar.
Spelfouten en overige fouten in de advertentie voorbehouden.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































