
Audi Q2 - 1.4 TFSI CoD Design Pro Line Plus
Algemeen
| Prijs | € 19.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 140.186 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-722-GK |
| Datum deel 1 | 05-05-2017 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/50 R18
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 419 x 179 x 151 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- APK (zonder meerprijs): Auto wordt geleverd met nieuwe apk
- Onderhoudsbeurt (zonder meerprijs): auto wordt pas onderhouden afgeleverd.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen sportstuur
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- LED koplampen
- Premium kleur
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
Overig
- Audi Design Selection ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""", Aluminium interieur afwerking)
- Optie-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Dimlichten automatisch)
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Onze auto’s worden standaard afgeleverd met een nieuwe APK en zijn technisch gecontroleerd, zodat u met vertrouwen de weg op kunt. Omdat de onderhoudshistorie van occasions niet altijd volledig of betrouwbaar vastligt, voeren wij in onze eigen werkplaats een uitgebreide algehele inspectie uit. Hierbij controleren wij alle essentiële veiligheids- en slijtageonderdelen.
Wanneer u vragen heeft over specifieke punten of wanneer u iets extra wilt laten nakijken, kunnen wij dit in onze werkplaats direct voor u beoordelen en – indien nodig – vervangen.
Wij leveren onze auto’s af met 12 maanden garantie, tenzij vooraf schriftelijk anders is overeengekomen. Deze garantie staat los van uw wettelijke rechten als consument. U mag er als koper op vertrouwen dat de auto voldoet aan de redelijke verwachtingen die u ervan mag hebben, rekening houdend met onder meer leeftijd, kilometerstand en prijs.
Mocht er binnen een redelijke termijn na aankoop een gebrek ontstaan dat u niet hoefde te verwachten, dan zullen wij dit in overleg met u herstellen, vervangen of op een andere passende manier oplossen, conform de geldende consumentenwetgeving.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























