
Audi Q2 - 35 TFSI S Edition Panoramadak Dig Dashb Leder Autom
Algemeen
| Prijs | € 20.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 155.377 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-341-JX |
| Datum deel 1 | 13-08-2020 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Nanogrijs Metallic |
| Gewicht | 1265 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi Q2 35 TFSI S Edition Panoramadak Dig Dashb Leder Autom
- Kenteken: S-341-JX
- Merk: Audi
- Model: Q2
- APK tot: 13-08-2026
- Tellerstand: 155377 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Nanogrijs Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Interieurnaam: Zwart/Rotsgrijs st
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DPC
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1265 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Velgmaat: 18 inch
Pakket: Parkeer pakket
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Apple Carplay
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Passagiersairbag
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sportstuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
VOOR MEER INFORMATIE BEL 0318-502608.
Pietjouw Auto's
Wageningselaan 2b
3903LA Veenendaal
0653473001
info@pietjouwautos.nl
www.pietjouwautos.nl
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld, waarbij Pietjouw Auto's streeft naar het geven van correcte en actuele informatie. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist is. Aan de Informatie in deze advertentie van Pietjouw Auto's kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























