
Audi Q2 - 35 TFSI S Edition s line nieuwstaat
Algemeen
| Prijs | € 22.495 |
| Prijs excl. BTW | € 19.007 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 180.618 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-157-GF |
| Datum deel 1 | 11-03-2022 |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 218 km/u
GVW: 1.870 kg
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 1e eigenaar
- Adaptive Drive (File-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Vermoeidheids herkenning)
- Assistentie pakket Parking (Parkeersensor voor)
- Brake Assist System
- chroom delen exterieur
- File-assistent
- Leer-pakket (Luxe lederen bekleding)
- Safety-pakket (Bots herkenning en activatie, Rijstrooksensor met correctie)
= Bijzonderheden =
Audi Q2 35 1.5 s line 1 ste eigenaar in nieuwstaat met navi clima cruise viritueel s line binnen en buiten dealer
Onderhouden facelift nieuwe model auto is echt zowel van binnen als van buiten in nieuwstaat inruil
Is altijd mogellijk al
Onze prijzen zijn rijklaar
Wij hebben altijd 50 autos op vooraad al
Onze prijzen zijn rijklaar dus geen afleverkosten ook voor u financiering kan u bij ons terecht en ook voor onderhoud en apk
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























