
Audi Q2 - S edition 35 TFSI | 150 PK | Privacy glas | 17 inch | Park assist | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 44.815 |
| Prijs excl. BTW | € 38.610 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 10 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2020
Referentienummer: 227369
Productienummer: 227369
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 218 km/u
GVW: 1.870 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart-zwart-rotsgrijs/zwart-zwart/ zwart/zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 48 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket Nieuw (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: 48 maanden fabrieksgarantie
- VWPFS Private Lease (€ 1.250 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket Nieuw"): 12 maanden garantie, Minimaal 6 maanden APK, Onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele reiniging, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie op 130 punten, Volle tank brandstof/Volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- S Line exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- lederen sportstuur
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- 48 maanden fabrieksgarantie
- Assistentie pakket Parking (achteruitrijcamera, parkeersensor voor)
- sportonderstel
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























