
Audi Q2 - S edition | Adaptive cruise control | smartphone interface | soundsystem
Algemeen
| Prijs | € 49.995 |
| Prijs excl. BTW | € 42.891 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 15 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDS-30-H |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 702120
Productienummer: 702120
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Actieradius: 820 km
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 218 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
GVW: 1.685 kg
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1380 kg
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruit, verwarmbaar met tijdschakeling
- Automatisch in- en uitschakelen van de autoverlichting en de ruitenwissers
- Banden, 215/55 R 17
- Blade in Selenietzilver
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Buitenspiegels met geïntegreerde knipperlichten in LED-techniek
- Bumpers, portierlijsten en diffuser in sportief design
- Bumpers, portierlijsten en spatbordranden in carrosseriekleur
- Grill en diffuser in platinagrijs
- Instaplijsten vóór met aluminium inleg en S-embleem, verlicht
- Licht- en regensensor
- Matrix LED-koplampen en LED achterlichten met dynamische richtingaanwijzers
- Privacy glas
- Regeling van de coming home/leaving homefunctie
- Sideblades in carrosseriekleur
- S line logo op de voorspatborden
- Spiegels el.inkl. dimmend
- Sportonderstel
- Velgen, lichtmetaal, 7J x 17 "5-arm-ster"-design
- Voorruit met grijze band aan de bovenzijde
- Zwarte sierlijsten, raamomlijsting in zwart
Interieur
- Hemelbekleding in zwart
- Optiekpakket zwart
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- 12V-aansluiting achterin
- Achterbankleuning, in 2 ongelijke delen neerklapbaar
- Ambiente lichtpakket plus
- Bekleding leder/stof; leder in zwart, stof in zwart met contraststiksel. Met S-embleem in de rugleuningen van de voorstoelen
- Bijrijdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortairconditioning
- Contrasterende stiksels in stuurwiel, schakelpook-manchette en vloermatten
- Decoratielijsten, geborsteld aluminium mat
- Decoratielijsten, grijs eikenhout
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging voor bijrijdersstoel en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- Lendensteunen voor
- Middenarmsteun voor
- Roestvrijstalen pedalen en voetsteun
- Sportstuurwiel in deels geperforeerd leder met S line logo, schakelpookknop in zwart geperforeerd leder
- Trekhaakvoorbereiding
- Verbandmateriaal
- Voetmatten vóór en achter
Uitrusting
- Adaptive cruise control
- Audi smartphone interface
- Audi soundsystem
- Audi virtual cockpit
- Cruise control (incl. speedlimiter)
- MMI navigatie plus met MMI touch
- Parkeerhulp achter
- Airbag voor bestuurder en voor passagiers
- Audi pre sense front
- Bandenreparatieset
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurendisplay
- Boordgereedschap en gevarendriehoek in de bagageruimte
- Comfortpakket spiegel
- DAB+ digitale radio
- De-activeringsschakelaar voor bijrijdersairbag
- Diefstalbeveiligde wielbouten
- Draadloze telefoonlader (Audi Phone box light)
- Elektrische parkeerrem
- Front assist incl. city
- Lane departure warning
- Lifehammers, 2x
- Luidsprekers, 6 passieve luidsprekers voor- en achterin
- MMI radio plus
- Pakket Diefstalalarm
- Start-/stopsysteem met energieterugwinning
- Telefoonvoorbereiding basis
- Wegrijassistent
= Bijzonderheden =
Dit is niet zomaar een Audi Q2. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Verder is de Audi uitgerust met: sportonderstel, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen in de voorstoelen. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Het infotainmentaanbod is zeer uitgebreid. Ontspannen reizen doet u met behulp van het MMI navigatiesysteem terwijl u muziek afspeelt via het Audi audiosysteem met DAB-radio. Natuurlijk is er ook comfortairconditioning aanwezig. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De ruitenwissersnelheid wordt bij iedere bui perfect geregeld dankzij de regensensor. De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel, centrale portiervergrendeling, bestuurders informatiesysteem met kleurendisplay en in hoogte en diepte verstelbaar stuur behoorlijk compleet. De geavanceerde technologie in deze Audi is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Lane assist waarschuwt als u onbedoeld van rijbaan wisselt. We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Q2 aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































