
Audi Q2 - sport ultra
Algemeen
| Prijs | € 13.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 165.139 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-261-LL |
| Datum deel 1 | 09-02-2018 (import) |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Briljantzwart, Briljantzwart, zwart |
| Gewicht | 1280 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Prestaties
Topsnelheid: 197 km/u
Maten
Wielbasis: 2.601 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/L261LL
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Beschikbare afleverpakketten:
- Basic (€ 295): Dit afleverpakket bevat: ; Geldige APK, Professionele poetsbeurt, Tenaamstellingskosten, Veiligheids car-check, Vloeistoffen controle
- Premium (€ 695): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK; 6 maanden BOVAG garantie, BOVAG 40-puntencheck, Een halve tank brandstof, Een nieuwe APK, Een onderhoudsbeurt volgens schema, Professionele poetsbeurt, Tenaamstellingskosten
Identificatie
Referentienummer: 18050
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- AUX-IN-aansluiting
Exterieur
- Achterruitwisser
Extra
- 4 seizoenen banden
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole voor
- Achterbankleuning gedeeld/klapbaar
- Achterruit verwarmbaar
- Adaptief remlicht
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Audi connect (Op internet gebaseerde diensten)
- Bagageruimtevloer dubbel en verwijderbaar
- Bandenreparatieset
- Bestuurders-informatiesysteem (FIS)
- Buitenspiegel asferisch, links
- Buitenspiegel convex, rechts
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Carrosserie: 4-deurs
- Combi-instrument elektronisch
- Comfort-airco-automaat 2 zones
- Dagrijlicht
- Dakbekleding Stof, zwart
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6
- Hoofdairbag-systeem (Sideguard)
- Instaplijsten met Aluminiuminzetstuk
- Interieurinrichting: Decordelen Aluminium Mat
- Kinderslot, handmatig
- Knipperlichten LED in Buitenspiegel geïntegreerd
- Motor 1,0 L - 85 kW TFSI
- Multimedia-interface MMI Navigation
- Niet-rokerspakket
- Parkeerhulp achter (APS)
- Parkeerrem elektro-mechanisch
- Progressive-besturing
- Remassistent
- Remzadels donkergrijs gelakt
- Rijassistent-systeem Remassistent (Audi pre sense front)
- Ruitensproeistukken verwarmbaar
- Sideblade in voertuigkleur
- Start-/stopsysteem
- Stoelbekleding/kussens: Stof Index
- Stuur (Sport/leder - 3-spaaks) met Multifunctie
- Transmissie 6 versnellingen
- Universeellak
- Universele interface Bluetooth
- Vloermatten Velours
- Volledig gespoten
- Warmtewerend glas groen getint
- Wielbasis 2601 mm
Interieur & Comfort
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hoofdsteunen achter (3-voudig)
- Middenarmsteun voor
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- Stoelen voor hoogteverstelbaar
- Stoelverwarming voor
Veiligheid & Techniek
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Elektron. differentieelblokkering (EDS)
- Isofix-houder voor Kinderzitje
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Passagiersstoel
- Koplamphoogteregeling
- Snelheidsbegrenzersysteem
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- Zij-airbag voor
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Ook is de auto voorzien van climate control. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp!
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Deze advertentie is met zorg opgesteld. Desondanks kunnen er geen rechten aan worden verleend. Controleer of de auto is voorzien van de uitrusting waar u naar op zoek bent.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij aan om een afspraak te maken voor een bezichtiging en/of proefrit. Zo bent u er zeker van dat de auto voor u klaarstaat als u onze showroom bezoekt.
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























