
Audi Q3 Sportback - 35 TFSI S-line|Pano|Camera|20inch|Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 43.900 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 59.124 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-968-XK |
| Datum deel 1 | 30-06-2023 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R18
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 157 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
= Bijzonderheden =
Zeer nette Audi Q3 Sportback 35 TFSI S-Line uit 2023 voorzien van vele luxe en sportieve opties waaronder: S-Line exterieur, Panoramadak, Virtual Cockpit, Navigatiesysteem full map, Apple CarPlay, Achteruitrijcamera, Elektrisch bedienbare achterklep, Cruise control, Stoelverwarming, Parkeerassistent, Parkeersensoren voor en achter, Adaptieve koplampen, LED verlichting, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Sportstoelen, 20 inch lichtmetalen velgen, Climate control, Multifunctioneel stuurwiel, DAB+ radio en nog veel meer!
Financiering en inruil mogelijk!
Om teleurstellingen te voorkomen gelieve even te bellen voor een afspraak!
Prijs
€43.900 internet meeneemprijs
€44.900 op basis van inruil
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































