
Audi Q3 Sportback - 35TFSI 150PK MHEV AUTOMAAT BLACK E.D. Navi carplay | Camera | Digitaal Cockpit | Keyless |
Algemeen
| Prijs | € 27.900 |
| Bouwjaar | Juni 2020 |
| Kilometerstand | 116.536 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KFK-10-S |
| Datum deel 1 | 03-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2020-06
Modeljaar: 2020
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 202 x 156 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Specifiek
- 1.800 KG trekvermogen geremd
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Adaptive koplampen
- AIRCO PAKKET
- Alarm klasse 1 (startblokkering)
- Apple carplay / Android auto
- Audi Drive Select
- Audio Pakket
- Automatisch airco
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Camera
- Chroom Line Exterieur
- Chroom raamlijsten
- Comfortstoelen
- Connected Apps
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Digitaal dashboard
- Dodehoek detector
- Drie 3 puntgordels achter
- Drive Select
- Dynamische rijassistent
- Dynamische stuurbekrachtiging
- Electronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Extra warmtewerende voorruit
- Full Led lampen
- Hill hold functie
- Hoge instap
- Isofix
- keyless entry
- Keyless go
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lederen stuur en pook
- Led koplampen
- Led lichtpakket
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multi media aansluiting
- Multimedia voorbereiding
- Navigatie via app
- Navigatie via Apple Carplay
- Niet in gerookt
- Nieuwstaat
- Parkeersensoren voor-achter
- Premium telefonie
- Privacy glas
- Regen/lichtsensor
- Rijstrooksensor
- Rondom airbags
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Start/stop functie
- Stoel/stuur in hoogte verstelbaar
- Uitgebreid instrumentenpaneel
- Uitgebreid verlichtingspakket
- USB aansluiting
- Verkeersbord detectie
- Verwamde voorstoelen
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel
- Winter Pack
- Zwarte raamlijsten
- Zwart stuur/dashboard
Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Automatische Stabiliteits Controle
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Carkit
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen velgen (20)
- Middenarmsteun voor
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Toerenteller
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
= Bijzonderheden =
DEZE AUTO STAAT OP DE KARSTRAAT.
WIJ WERKEN BIJ VOORKEUR OP AFSPRAAK ! Ons bedrijf heeft 2 vestigingen in Huissen (Karstraat en Veilingweg). Op Locatie Karstraat kunt u terecht voor verkoop en onderhoud aan uw auto. Locatie Veilingweg uitsluitend verkoop. U kunt bij ons terecht voor onderhoud, Apk-keuringen, reparaties, aircoservice, bandenservice en storingsmanagement voor elk merk. Voor onze Openingstijden, kijk op www.paulvandalen.nl.
Al onze advertenties worden met de grootste zorg en aandacht gemaakt maar fouten zijn nooit uit te sluiten. Hier kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. Controleer daarom zelf bij aankoop opties, accessoires en specificatie vanuit de advertentie. Wij reageren niet op mail biedingen of aanvragen zonder telefoonnummer.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























