
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e 245PK PHEV AUTOMAAT EDITION NAVI LED PANO LEDER
Algemeen
| Prijs | € 29.945 |
| Prijs excl. BTW | € 24.793 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 136.984 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JLG-92-G |
| Datum deel 1 | 11-05-2021 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Mythosschwarz Mettalic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 2717928
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 210 km/u
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 156 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 40 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-11-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
- 2 hoofdsteunen voor- en 3 hoofdsteunen achterpassagiers
- 12 Volts aansluiting in middenconsole achter
- Accentvlak hoogglans zwart (black panel)
- Achterbankleuning, asymmetrisch gedeeld neerklapbaar (40/20/40 of volledig)
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Achterruitrijcamera
- Aluminium optiek in het interieur
- Audi drive select
- Audi lane departure warning en Audi side assist
- Audi Smartphone Interface
- Audi soundsystem
- Audi virtual cockpit
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel, dimbaar, afgestemd op de kleur van de hemel
- Bluetooth carkit
- Bluetooth interface inclusief dakmicrofoon
- Boordgereedschap
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Buitenspiegels met geintegreerde knipperlichten in LED-techniek
- Decoratielijsten, donkere matte aluminium inleg
- Digitaal bestuurdersinformatiesysteem 10,25 inch
- Digitale radio-ontvangst (DAB+)
- Handmatig te openen achterklep
- Hemelbekleding in maanzilver
- Hoogglans zwart pakket in het interieur
- Interieurelementen in kunstleder zwart
- Interieurverlichting, vertraagd dovend, verlichting van bagageruimte en passagiers, leeslampjes voor- en achterin, verlicht dashboardkastje
- ISO-fix
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Licht- en regensensor, automatisch in- en uitschakelen van de autoverlichting, coming home/leaving home functie en de ruitenwissers
- Lichtsensor
- Metallic/ pareleffect-lak
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voorin
- MMI navigatie plus
- MMI radio+ met 8,8 inch kleurendisplay met MMI touch
- Nummerplaat verlichting in LED
- Parkeercamera achter
- Parkeerhulp achter
- Parkeersensoren achter
- Progressieve besturing
- Raamlijsten aluminium
- Schuif-/kanteldak
- Snelheidslimietherkenning
- Sportstoelen voor
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Stoelen vóór, met mechanische hoogte- en lengteverstelling, instelling van zithoogte en gordelhoogte
- Stoelverwarming voor
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder
- USB aansluiting voor
- Verbandmateriaal
- Voetmatten vóór en achter
- Weergave van inkomende tekstberichten en e-mail
- Wegrijassistent
- Zwart paneel op dashboard in hoogglans glasoptiek
= Bijzonderheden =
Stap in deze Audi Q3 Sportback 45 TFSI e en ervaar hoe sportiviteit en comfort naadloos samenkomen. De krachtige 245 pk plug-in hybride zorgt voor soepel en stil rijden, terwijl de S-Tronic automaat elke rit moeiteloos laat aanvoelen. Dankzij de S-Edition straalt hij dynamiek uit, van binnen én van buiten.
Het panoramische schuif-/kanteldak brengt extra licht en ruimte in het interieur, waar lederen bekleding, navigatie en LED-verlichting zorgen voor een luxe en ontspannen rijbeleving.
Een veelzijdige, stijlvolle Audi die elke rit bijzonder maakt. U bent van harte welkom voor een proefrit of neem gerust contact met ons op voor meer informatie.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























