
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e 245pk S Edition | Panoramdak | Elek. Stoelen | 360 Camera | Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 44.400 |
| Prijs excl. BTW | € 36.751 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2022 |
| Kilometerstand | 20.305 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 december 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KDX-22-P |
| Datum deel 1 | 22-12-2022 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona grey pearl effect (6Y) |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 45 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxB): 451 x 185 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Accu laadvermogen: 37 kW
Interieur
Interieurkleur: Bruin Leder
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Audi Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Audi Approved Plus
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- elektrisch glazen schuifdak
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- S Line exterieur
- aluminium delen exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- diffusor
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- rondomzicht camera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Keyless-pakket (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry/start)
- oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket (parkeersensor voor)
- Stoelen-pakket (elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel)
= Bijzonderheden =
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























