
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e Edition 245PK | Pano | Matrix | Sfeer | Cam | Stoelverw. | 12 MND Garantie
Algemeen
| Prijs | € 37.980 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 50.978 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 14-03-2022 |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - apr. 2024
Modelcode: F3
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 180 kW (245 PK)
Vermogen elektromotor(en): 86 kW (117 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 186 x 158 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
CO₂-uitstoot: 44 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: D2 Automotive B.V. Jules Verneweg 114 5015BM TILBURG, NL 0132340911 http://www.d2automotive.nl info@d2automotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- diffuser
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- Oplaadmogelijkheid
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Bij D2 Automotive bieden we u op alle voertuigen 12 maanden garantie op de motor en transmissie (tenzij anders overeengekomen). Wenst u toch liever een no-nonsense garantiepakket? Tegen meerprijs zijn merk-garanties bij ons mogelijk!
Elke auto is anders, daarom zijn de prijzen van onze garantiepakketten ook anders. Vraag naar de mogelijkheden, wij doen u graag een mooi en zorgeloos voorstel!
Wilt u liever de auto leasen? Graag helpen we u kosteloos en vrijblijvend om samen de mogelijkheden te bekijken.
Wenst u uw maandtarief indicatief te berekenen en/of wenst u meer informatie over operationele en financiële lease, bezoek dan onze website www.d2automotive.nl.
Bezoek onze website www.d2automotive.nl voor een volledige fotorapportage van al onze voertuigen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is D2 Automotive niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, uitrusting- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden. Gelieve telefonisch contact met ons op te nemen bij onduidelijkheden.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























