
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e Edition PANO-DAK CAMERA
Algemeen
| Prijs | € 36.900 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 54.933 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 november 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KBH-10-N |
| Datum deel 1 | 03-11-2023 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 85 kW (116 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 157 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Interieur
Bekleding: Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuifdak
- Geluidwerend glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
Overig
- Oplaadmogelijkheid
Wij als Goedman automotive doen geen online taxaties, zowel per mail als via de marktplaats app. Als u geïnteresseerd bent in een van onze auto's dan zijn wij telefonische bereikbaar tijdens onze openingstijden.
De inhoud van deze website is voor algemene informatie. Deze website is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de inhoud van deze website is het mogelijk dat de informatie die op deze website wordt gepubliceerd onjuist en/of onvolledig is. Hoewel wij ons inspannen om de informatie op de website zo juist, volledig en actueel mogelijk te laten zijn, worden de beschikbaarheid, juistheid, volledigheid en actualiteit van deze informatie niet gegarandeerd. Wij en aan haar gelieerde werkmaatschappijen zijn dan ook niet aansprakelijk voor schade die zou kunnen ontstaan door het bezoek en gebruik van deze website dan wel van de daarop gepubliceerde informatie. Aan de inhoud van deze website kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































