
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e S Edition Leder I Stoelverwarming I Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 31.445 |
| Prijs excl. BTW | € 25.988 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 49.090 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJG-59-Z |
| Datum deel 1 | 27-06-2022 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - apr. 2024
Referentienummer: 2793659
Technische informatie
Vermogen: 180 kW (245 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (149 PK)
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Leaseprijs: € 519 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Verwachtte leveringsdatum: 29-04-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Diffusor
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- S Line exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Hemelbekleding donker
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Variabele stuuroverbrenging
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hoe je het ook wend of keert: in Duitsland weten ze hoe je topkwaliteit auto's bouwt. Ontwerp, prestaties, comfort en veiligheid: allemaal van even hoog niveau. Ook deze Audi Q3 Sportback. Met de S-Line styling laat dit model zich van zijn meest dynamische kant zien. Op een dag rijden we allemaal elektrisch. Maar voor nu is de hybride oplossing van elektrisch en benzine ideaal! Zo ook bij deze Audi Q3 Sportback. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Verder is de Audi uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en variabele stuurbekrachtiging. Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. U bedient het navigatiesysteem met harde schijf en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Ook electronic climate control, regensensor, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord. Deze Audi biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Deze Audi Q3 Sportback is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem. Wilt u met deze Audi Q3 Sportback een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























