
€ 49.750
| Prijs | € 42.950 |
| Bouwjaar | December 2022 |
| Kilometerstand | 46.343 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJP-96-L |
| Datum deel 1 | 21-05-2026 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Voor vragen en informatie kunt u ons ook bereiken via Whatsapp!
op het nummer: 0529-451960 of mail info@dunnewind.nl
Wij berekenen geen AFLEVERKOSTEN en leveren auto’s boven de Euro 4500,- af met BOVAG garantie (6maanden) tenzij anders vermeld staat. U kunt daarnaast kiezen voor ons ZEKERHEIDSPAKKET wat inhoud: onderhoudsbeurt waar de auto aan toe is, nieuwe APK, poetsten van de auto, een halve tank brandstof, en dat voor Euro 495,-