
Audi Q3 Sportback - TFSI RS | Trekhaak | Panoramadak |
Algemeen
| Prijs | € 77.600 |
| Prijs excl. BTW | € 66.523 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 26.105 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJV-36-D |
| Datum deel 1 | 17-03-2022 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,50 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 26KM41818
Typenummer: 3623
Technische informatie
Koppel: 480 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Maximaal toegelaten massa: 2.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 4625 x 1851 x 1567 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieurkleur: zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9 l/100km (1 op 11,1)
CO₂-uitstoot: 206 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank In Delen Neerklapbaar
- Achterbank Verstelbaar
- Achteruitrij Assistent
- Achteruitrijcamera
- Alarm Klasse 1(startblokkering)
- Aluminium Delen Exterieur
- Aluminium Interieur Afwerking
- Apple Carplay/android Auto
- Armsteun Voor
- Assistentie Pakket
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Bots Waarschuwing Systeem
- Buitenspiegels In Andere Kleur
- Carbonafwerking Interieur
- Connected Services
- Cruise Control Adaptief Met Stop&go
- Dab
- Dakspoiler
- Dimlichten Automatisch
- Elektrisch Bedienbare Achterklep Met Sensorsturing
- Elektrische Ramen Achter
- Elektrische Ramen Voor
- Elektrisch Glazen Schuifdak
- Elektrisch Verstelb. Bestuurdersstoel Met Geheugen
- Elektrisch Verstelbare Bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- Full-led Koplampen
- Hemelbekleding Donker
- Hill Hold Functie
- Hoofd Airbag(s) Achter
- Hoofd Airbag(s) Voor
- Keyless Entry
- Keyless Start
- Koplampen Adaptief
- Koplampreiniging
- Kunstlederen/microvezel Bekleding
- Led Achterlichten
- Led Dagrijverlichting
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen Velgen 10-spaaks 20"
- Lichtmetalen Velgen 21"
- Metaalkleur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Parkeersensor Achter
- Parkeersensor Voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor Met Correctie
- Rondomzicht Camera
- S Line Exterieur
- Sportstuur Leder
- Stoelen-pakket
- Stuur Multifunctioneel
- Stuur Verstelbaar
- Variabele Stuuroverbrenging
- Verkeersbord Detectie
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel Groot
- Voorstoelen In Hoogte Verstelbaar
- Voorstoelen Verwarmd
- Wifi
- Zij Airbag(s) Voor
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















