
Audi Q3 - 1.4 TFSI CoD Sport Advance Sport S-line NL Auto NAP
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | Januari 2019 |
| Kilometerstand | 159.236 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XH-429-X |
| Datum deel 1 | 16-01-2019 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 183 x 159 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 138 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleveringsbeurt APK en 10.000 KM garantie op motor en bak.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- zwarte hemel
Kijk voor onze voorraad op: www.haanstra-autos.nl
Inruil van uw auto is bij ons mogelijk.
Onderhoudsbeurt en APK keuring mogelijk, informeer naar de voorwaarden.
Afleveringskosten 495- euro incl : Afleveringsbeurt APK , en 10.000 KM garantie op motor en versnellingsbak.
Onze showroom vindt u aan de Helderseweg 31D. 1817BA Alkmaar.
Opening tijden maandag tot met vrijdag van 09.00 uur t/m 17.00 uur.
Zaterdag van 10.00 uur T/m 16.00 uur.
zondag mogelijk op afspraak.
Voor meer informatie:
Telefoon: +31(0)654397950 Peter Haanstra
E-mail: info@haanstra-autos.nl
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















