
Audi Q3 - 1.4 TFSI Design Pro Line Plus met Schuifdak
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 113.929 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-169-FP |
| Datum deel 1 | 03-04-2018 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 194 km/u
GVW: 1.985 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen): Wij bieden deze auto aan inclusief een nieuwe APK en technische controle.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK indien nodig, Technische controle
- Extra BOVAG Garantie (€ 495 meerprijs): Wij bieden deze auto aan inclusief een nieuwe APK & technische controle. Wilt u deze auto geheel rijklaar meenemen? Kies dan voor ons servicepakket.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); * 1 jaar Vakgarage Pechhulp Service, * 12 maanden BOVAG garantie, * Controle kilometerstand (NAP), * Service beurt (inclusief controle en bijvullen van vloeistoffen, verversen olie, oliefilter vervangen)., * Vervangen van de distributieriem (indien nodig)., * Volledige reiniging en poetsen van de auto., * Volle tank brandstof.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Technische controle
= Bijzonderheden =
Deze Audi Q3 komt uit 2018. Deze personenauto is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 92 kW (125 PK) en een cilinderinhoud van 1395 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 194 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,8 liter per 100 km en hij weegt 1360 kg. De APK is geldig tot 08-10-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 227,83 per kwartaal.
Set winterbanden met aluminium velgen beschikbaar voor € 350,00.
Heeft u een auto in te ruilen? Dat is uiteraard geen enkel probleem bij ons.
Bent u geïnteresseerd of heeft u vragen? Bel dan: 072-5330116 of bezoek onze showroom aan de Nijverheidsweg 8, 1851 NW in Heiloo. Een e-mail sturen kan ook via: info@vakgaragezander.nl
U bent van harte welkom in onze showroom! Wij zijn geopend op werkdagen van 08:00 uur tot 17:00 uur en op zaterdag van 09:00 uur tot 13:00 uur.
Alle moeite is genomen om de informatie in onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn helaas niet uit te sluiten. Controleer bij uw aankoop de zaken die uw beslissing mogelijk zouden kunnen beïnvloeden.
Vakgarage Zander
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































