
Audi Q3 - 2.0 TFSI AUT7 QUATTRO PRO-LINE 211PK PANODAK LEDER NAVI XENON LED LMV PDC
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 199.477 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 43-STF-1 |
| Datum deel 1 | 02-01-2012 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Monsoon Gray Metallic (donker grijs meta |
| Gewicht | 1540 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juni 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2011 - feb. 2015
Modelcode: 8U
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 64 liter
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 230 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.165 kg
Afmetingen (LxBxH): 446 x 185 x 160 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Leaseprijs: € 245 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Auto2go Weeresteinstraat 212 2181GD HILLEGOM, NL 0252-532222 http://www.auto2go.nl info@auto2go.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
Overige
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- Xenon plus verlichting (PX4)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Inleg, aluminium satellite (5MF)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Parkeerhulp plus (7X4)
- Radio concert (8AL)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- stuur leder en multifunctioneel
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder (2ZQ)
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
- Volledig in carrosseriekleur (VJ1)
*** AUTO2GO *** & *** FINANCIERBEWUST
www.auto2go.nl
Weeresteinstraat 212.
2181GD Hillegom.
0252-532222
info@auto2go.nl
Whatsapp nr: 06-29081008
( Elke dag nieuwe aanbiedingen !!!!.) Instagram.
• Inruil van uw huidige auto
Wij bieden u de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Om de juiste prijsindicatie vast te stellen kijken wij graag samen naar uw auto bij ons in de showroom. Is dit voor u niet mogelijk? Dan ontvangen wij graag een uitgebreide email met daarin:
- Een zo duidelijk mogelijke beschrijving van uw auto
- Foto's van uw auto
- Uw prijsindicatie
Deze email kunt u sturen naar info@aut2go.nl waarna wij zsm contact met u opnemen
.
AUTO2GO
Weeresteinstraat 212
2181GD Hillegom
0252-532222
WIJ ADVERTEREN MET GEGARANDEERDE KILOMETERSTANDEN.
** Dealer onderhoudsboekjes, Onderhoudshistorie, en natuurlijk de Nationale Autopas (direct ter inzage! ) **
Inruil van uw huidige occasion en evt. financiering of Financial leasing is evt mogelijk.
Een beller is sneller, i.v.m. drukte zijn wij helaas niet ten alle tijden in de gelegenheid gesteld de e-mails te beantwoorden.
Aan eventuele verschillen in onze advertenties kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























