
Audi Q3 - 2.5 TFSI RS Q3 quattro | Panoramadak | Carbon | 20 Inch | Keyless | Diamond Stiched Leder
Algemeen
| Prijs | € 23.995 |
| Bouwjaar | Maart 2014 |
| Kilometerstand | 165.354 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 03 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TV-547-X |
| Datum deel 1 | 12-03-2014 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,50 sec |
| Motorvermogen | 228 kW (310 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona Grijs metallic | Diamond Stiched |
| Gewicht | 1630 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | september 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 255/35 R20
Acceleratie (0-100): 5,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.215 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 184 x 158 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 206 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik in de stad: 12,2 l/100km (1 op 8,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- DAB-ontvanger
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
- Side-skirts
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Bose
- Carbon inleg
- Carbon interieur afwerking
- Connectivity-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Hard disk
- Lichtmetalen velgen 20"
- NAP (Nationale Auto Pas)
- Navigatie-pakket 3 (Audio-navigatie full map, Hard disk, Spraakbediening)
- Onderhoudsboekjes
- Onderhoudshistorie
= Bijzonderheden =
Audi Q3 2.5 TFSI RS Q3 quattro | Panoramadak | Carbon | 20 Inch | Keyless | Diamond Stiched Leder | Xenon | Navi | Bose | Led
Unieke auto ook qua uitvoering !
Zeer goed onderhouden RS Q3 !! Zie foto 21 t/m 24 !
(Nog niet gepoetst.....) !! Maar u ziet nu al hoe ontzettend goed er voor deze auto gezorgd is.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Mocht u een auto willen bezichtigen dan raden wij u aan, om teleurstelling te voorkomen, vooraf een afspraak te maken.
We ontvangen u graag in onze showroom aan de Antonie van Leeuwenhoekweg 23 te Alphen aan den Rijn.
Autotrust-garantie is mogelijk tegen meerprijs.
Inruil van uw huidige auto behoort uiteraard tot de mogelijkheden !
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































