
Audi Q3 - 35 TFSI 150PK S-LINE EDITION / AUTOMAAT HYBRIDE/
Algemeen
| Prijs | € 26.855 |
| Prijs excl. BTW | € 22.269 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2021 |
| Kilometerstand | 169.971 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GFZ-68-R |
| Datum deel 1 | 13-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - dec. 2023
Modelcode: F3
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 9 kW (12 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 58 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 186 x 163 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Afleverpakket B
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Dompzelaar De Limiet 7 4131NR VIANEN UT, NL 0347370347 http://www.autobedrijfvandompzelaar.nl info@vandompzelaar.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Parkeersensor achter
- Signaalkleur
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- hemelbekleding donker
- S Line exterieur
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Sportief, luxe en efficiënt rijden komen perfect samen in deze Audi Q3 S-line uit 2021. Dankzij de krachtige en zuinige Mild Hybrid technologie geniet u van extra rijcomfort én een lager brandstofverbruik.
Deze Q3 is uitgevoerd in de sportieve S-line uitvoering en beschikt over een luxe uitstraling, hoogwaardige afwerking en moderne technologieën die iedere rit comfortabel maken.
De auto beschikt over diverse luxe opties waaronder een automatische transmissie, Virtual Cockpit, navigatiesysteem, LED-verlichting, parkeersensoren, achteruitrijcamera en fraaie lichtmetalen velgen. Daarnaast zorgen de comfortabele sportstoelen en de verfijnde afwerking voor een premium rijervaring bij iedere rit.
De Mild Hybrid techniek ondersteunt de motor tijdens het rijden, waardoor de auto stiller, efficiënter en comfortabeler aanvoelt. Ideaal voor zowel zakelijke als particuliere rijders die op zoek zijn naar een moderne, representatieve SUV met lage gebruikskosten.
Kortom: een sportieve en luxe Audi Q3 met een zeer complete uitvoering, uitstekende rijeigenschappen en een stijlvolle uitstraling. Instappen en genieten.
Openingstijden showroom en werkplaats van 08:30 tot 18:00 uur.
TEL: 0347-370347 / Whatsapp 06 253 79 645 / info@vandompzelaar.nl
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























