
Audi Q3 - 35 TFSI 150pk S tronic Pro Line Business
Algemeen
| Prijs | € 25.950 |
| Prijs excl. BTW | € 21.682 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 93.843 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | J-613-GG |
| Datum deel 1 | 24-01-2020 (import) |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2020-07
Modeljaar: 2019
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 448 x 202 x 161 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
CO₂-uitstoot: 164 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- 12 Volts aansluiting in middenconsole achter
- Luidsprekers, 6 passieve luidsprekers, 4 x 40 Watt voor en 2 x 20 Watt achter
- MMI radio+ met 8,8 inch kleurendisplay met MMI touch
- USB aansluiting voor
Communicatie / navigatie
- Audi connect navigatie en infotainment basis (3 jaar)
- Audi connect safety en service inclusief noodoproep in geval van ernstig ongeval
- Audi Smartphone Interface
- Bluetooth interface inclusief dakmicrofoon
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth
Instrumenten
- Audi virtual cockpit
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Digitaal bestuurdersinformatiesysteem 10,25 inch
- Interieurverlichting, vertraagd dovend, verlichting van bagageruimte en passagiers, leeslampjes voor- en achterin, verlicht dashboardkastje
- Nummerplaat verlichting in LED
- Snelheidslimietherkenning
- Weergave van inkomende tekstberichten en e-mail
Laadkleppen en -deuren
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten)
- Handmatig te openen achterklep
Lading interieur
- Niet-rokers uitvoering
Ruiten en glas
- Voorruit met akoestisch glas
- Warmtewerend glas, groen getint
Stuurinrichting
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar
Trekhaak
- Voorbereiding voor trekhaak
Trim exterieur
- Advanced exterieur bumpers
- Aluminium instaplijsten, onverlicht, zonder modellogo
- Aluminium laadruimteprotectie
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Dakrails, mat zwart
- Diffuser in mat zilver optiek
- Grille in titaniumzwart
- Lamellen in mat aluminium-optiek
- Metallic/ pareleffect-lak
- Randen om de luchtinlaten voorspoiler mat zilver optiek
- Voorbumper in mat zilver optiek
- Wielkastranden en dorpellijsten in contrasterende lak
- Zwarte sierlijsten, raamomlijsting in mat zwart
Trim interieur
- Accentvlak hoogglans zwart (black panel)
- Bekleding, stof 'Argument'
- Hemelbekleding in maanzilver
- Interieurlijsten, micrometallic (zilverkleurig)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder
- Voetmatten vóór en achter
- Zwart paneel op dashboard in hoogglans glasoptiek
Veiligheid aandrijving
- Audi lane departure warning en Audi side assist
- Wegrijassistent
Velgen en banden
- Bandenreparatieset inclusief 12V compressor
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 ''5-arm''-design
Ventilatie en verwarming
- Airconditioning, volautomatisch met zonlichtafhankelijke werking
Verlichting exterieur
- Buitenspiegels met geintegreerde knipperlichten in LED-techniek
- LED-basis koplampen
- LED-koplampen inclusief LED achterlichten
Wettelijke kit
- Boordgereedschap
- Verbandmateriaal
Zetels
- 2 hoofdsteunen voor- en 3 hoofdsteunen achterpassagiers
- Achterbankleuning, asymmetrisch gedeeld neerklapbaar (40/20/40 of volledig)
- ISOFIX kinderzitjesbevestiging en top theter op de buitenste zitplaatsen achter
- Middenarmsteun voorin
- Stoelen vóór, met mechanische hoogte- en lengteverstelling, instelling van zithoogte en gordelhoogte
Zichtbaarheid
- Binnenspiegel, dimbaar, afgestemd op de kleur van de hemel
- Licht- en regensensor, automatisch in- en uitschakelen van de autoverlichting, coming home/leaving home functie en de ruitenwissers
- Parkeerhulp achter
= Bijzonderheden =
Duitse auto's weten altijd een fraaie combinatie te brengen van kracht, degelijkheid en souplesse. Dat maakt ze zo aantrekkelijk. De benzinemotor levert uitstekende prestaties. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. In deze AUDI profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en stoffen bekleding.
Met het Mmi navigatiesysteem komt u moeiteloos waar u moet zijn. Ondertussen geniet u van het audiosysteem met audiostreaming via bluetooth of een usb-stick. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij volautomatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! De ene neerslag is de andere niet. Dankzij de regensensor krijgt u automatisch precies zoveel wisbewegingen die het zicht nodig heeft. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. En deze auto heeft ook 4-spaaks multifunctioneel lederen stuur en isofix-aansluiting als standaard uitrusting.
In de AUDI Q3 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Even niet geconcentreerd of afgeleid? Dan zorgt de lane assist dat u in het juiste spoor blijft.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































