
Audi Q3 - 35 TFSI Advanced edition | Trekhaak | Sportstoelen | Cruise Control Adaptief | Parkeercame
Algemeen
| Prijs | € 26.735 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 97.010 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-318-SJ |
| Datum deel 1 | 02-06-2022 |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Navarrablauw metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxB): 449 x 185 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zilver-zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 146 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket (inbegrepen):
Geldige APK
Wensink App
- Wensink Zekerheidsgarantie personenwagens (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
Geldige APK en eerstvolgende APK gratis
Minimaal 7500 km rijden tot volgende onderhoud interval
Technische inspectie op 140 punten
Na reinigen gereconditioneerde auto
Wensink AppMinimaal € 25 brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen veel-spaaks 18"
- metaalkleur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentie Pakket (cruise control adaptief met Stop&Go, rijstrooksensor met correctie, achteruitrij assistent, parkeersensor voor)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeer pakket (parkeersensor voor)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Max [ PANO+CAMERA+20 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I761948489/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-max-pano-camera-20-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)








































