
Audi Q3 - 35 TFSI Business Edition DigiDash Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 23.949 |
| Bouwjaar | Januari 2021 |
| Kilometerstand | 113.571 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-217-ZG |
| Datum deel 1 | 25-01-2021 (import) |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 186 x 159 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
= Bijzonderheden =
Audi Q3 35 TFSI
Fraaie Audi Q3 voorzien van black pakket
DIgidash
Cruise Control Adaptief
Stoelverwarming
4x All Season banden
2x sleutel aanwezig
NB : Klanten die via Marktplaats reageren op de vraag "is deze auto nog beschikbaar' of 'kunt u contact met mij opnemen' word niet meer gereageerd.
Inruil altijd bespreekbaar !!!
Wij zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn
LET OP : Bezichtiging uitsluitend op telefonische afspraak !
Adres:
Kalkovenweg 60
2401 LK
Alphen aan den Rijn
msd-automotive.nl
Wij zijn te bereiken op : 0641024002
Typefouten , opties en accessoires onder voorbehoud, hieruit kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































